Trečiadienis, 19 sausio, 2022

5 naujausi kriminalai, kurių neturėtumėte praleisti

Pirmieji kriminalinės tematikos dar XIX a. pabaigoje ėmėsi britai, filmavę vaikų pagrobimus, apiplėšimus ir dinamiškas gaudynes gatvėse.

Dabar šis žanras tapo ypač populiarus ir atsiranda vis daugiau naujų filmų bei serialų, kurie yra paremti pagrinde kriminalinio pasaulio tematika.

Jeigu jūs esate šio žanro mėgėjai ir norite sužinoti apie naujausius serialus bei filmus, susijusius su kriminalu, šis straipsnis yra būtent jums.

Bendra situacija apie 2021 metų kino pasaulį

2021 metai, deja, šiais metais nebus prisiminami kaip ypač puikūs kino metai. Vis dėlto, kino kūrimo pramonė yra pilna kūrėjų, kurie gyvena kurdami filmus.

Pasaulinės pandemijos nėra naudingos verslui. Kino pasauliui pandemija smogė tiek pat, kiek ir visiems kitiems.

Taigi kitais metais galime būti priversti šiek tiek susiaurinti savo sritį ir žiūrėti daugiau nepriklausomų filmų, ieškoti užsienio filmų, dar kartą apžiūrėti klasiką. Mums gali tekti protingai patenkinti savo kino poreikius.

1. Serialas Rimti reikalai

Serialas Rimti reikalai į vieną sujungs kriminalinės dramos ir komedijos žanrus. Tiek kriminalų, tiek dramos, tiek komedijos matysim po lygiai. Ir meilės matysim: ir nelaimingos, ir netikros, ir apsimestinės.

Istorijų gausa, energingas pasakojimo stilius ir ironiškas požiūris į situacijas – tai naujas LNK serialas „Rimti reikalai“. Po penkių kalėjimo metų į laisvę paleistas nusikaltėlis Hardas atsiduria kruvinų įvykių epicentre.

Nusikaltėlių gauja, kuriai jis priklausė, skyla, prasideda nuožmi kova dėl mafijos boso kėdės.

2 Filmas Maži dalykai

„Mažieji dalykai“ turi tikrą 90-ųjų vidurio trilerio atgarsį. Denzelis Vašingtonas yra Joe Deke Deaconas, intuityvus šerifo pavaduotojas, kuris susivienija su Rami Maleko LA Šerifo departamento karštuoju šūviu Jimu Baxteriu, norėdamas susekti pašėlusį, bet išmintingą serijinį žudiką, kurį vaidina Jaredas Leto.

Deke’o „negroja pagal jų dudelę“, o tai labai malonu jo naujam partneriui. Johnas Lee Hancockas vadovauja šiu senos mokyklos skambančiu filmu, kuris nėra visiškai originalus.

4. Filmas Niekas

58-erių aktorius ir komikas nėra visiškai natūralus pasirinkimas vaidinti personažą, kuris atmuša galvas nuo sienų ir ištuština klipus į koridorius, pilnus rusų pakalikų, ar ne? Vis dėlto prielaida yra prasminga. Manoma, kad Odenkirko Hutchas Mansellas nėra smurto žmogus. Bent jau pradžioje, šiaip ar taip.

Kai įsilaužėliai užpuola jo šeimos namus ir jis sustingsta, nusprendęs nesikovoti, jo draugai, šeima ir vietos bendruomenė, gana nesąžiningai, nusprendžia iš jo tyčiotis. Jis yra nugalėtas vyras, kol jo kaimynų namuose neatvyksta ta pati įgula, o Hutchas eina lokomotyvu ir žudosi.

Paaiškėja, kad mūsų švelnus pagrindinis herojus iš tikrųjų yra nepaprastai gerai apmokytas mirties pranašas.

5. Filmas Žmogaus rūstybė

Panašu, kad Guy’as Ritchie’as atgavo savo unikalaus prisiekusiųjų veiksmo ir kriminalinių filmų „telk jauniklius“ prekės ženklą po daugiau nei dešimtmečio, praleisto rengiant tokius filmus kaip Sherlockas Holmesas, „UNCLE“ žmogus ir Aladinas.

Praėjusių metų „Džentelmenai“ buvo labai linksma komedija. Dėl savo žvaigždės „Snatch“ režisierius užvedė seną bičiulį Jasoną Stathamą už ketvirtąjį bendrą projektą. Scottas Eastwoodas, Holtas McCallany’as, Joshas Hartnettas, Jeffrey Donovanas ir Postas Malone’as užpildo likusius ginklų „n“ kalambūrus.

Tikėkitės apgaulės, automobilio gaudynių, sprogimų ir Jasono Stathamo pasakymų apie tris eilutes.

Apibendrinant

Straipsnyje aptarėme geriausius bei populiariausias 2021 metų kriminalinius serialus. Taigi, jeigu jūs esate kriminalų mėgėjas, būtinai peržiūrėkite kiekviena iš šių filmų. Medžiaga yra parengta, vadovaujantis filmai.life informacija.

Paskutinės naujienos

Panašios naujienos