Penktadienis, 1 liepos, 2022

Iš ko geriausia būtų pirkti įmonę?

parduodamos uabInternete ieškote kas parduotų įmonę, ant kurios galėtumėte registruoti veiklą? Parduodamos UAB yra skirtos tam, kad asmenys galėtų iš karot vykdyti veiklą. Paprastai kalbant, įsigiję juridinį asmenį, jūs jau iš karto galėsite užsiimti norima veikla. Jums tik reikės pakeisit informaciją registrų centre. Jeigu parduodama UAB vykdo kitą veiklą, jums tiesiog reikės pakeisti veiklos pobūdį. Tai trunka vos kelias minutes. Nežinantiems kaip tai padaryti – pagelbės pardavėjas. Tačiau, besidomintiems UAB įsigijimu, pravartu žinoti, kad toli gražu ne visi pardavėjai siūlo tai, apie ką kalba. Būna atveju, kuomet tokie įsigijimai pasibaigia dideliais nuostoliais, teismais ir t.t.

Jeigu norite įsigyti UAB, jums reikia plačiau pasidomėti kas siūlo kokybiškas paslaugas. Aiškiau kalbant, perkant įmones iš pavienių asmenų, kurie pardavimu užsiima atsitiktinai, atsiranda didesnė tikimybė likti apgautiems. Dažnais atvejais, pavieniai asmenys tiesiog atsikrato nereikalingomis ir nuostolius nešančiomis įmonėmis. Taip pat jie sugeba atsikratyti skolomis, kai įmonė pereina kitos asmens globon. Tam, kad tokių pirkinių išvengtumėte, turėtumėte pasidomėti ką perkate. Ypač daug dėmesio turėtų būti skiriama domėjimusi pardavėju.

Šiuo metu yra ne viena bendrovė bei privatus asmuo, kurie siūlo įsigyti įmones be jokių problemų ir apgavysčių. Štai, tokie pardavėjai turėtų būti laikomi prioritetu. Jie įmones parduoda jau daugelį metų, todėl žino ko reikia tiek verslo naujokams, tiek ir patyrusiems verslininkams. Kaip bebūtų, tokius paslaugų tiekėjus, o tiksliau – įmonių pardavėjus, jūs nesunkiai rasite per internetines paieškos sistemas.

Jeigu radote kažkokią bendrovę, kuri parduoda įmones, būtinai pasidomėkite kas į eina į nustatytą kainą. Parduodamos įmonės gali būti šiek tiek besiskiriančios nuo tų, kurias tektų registruoti patiems. Dažniausiai pirkėjai negali turėti savo pačių sugalvotų pavadinimų. Taip pat įstatinio kapitalo sumos banko sąskaitoje gali ir nebūti. Adresas taip pat jau yra priskirtas. Tačiau, patys pardavėjai jums viską paaiškins ir nurodys kaip viską susitvarkyti, kad tokie menki nesklandumai jums nekeltų jokio diskomforto ar trikčių veiklos vykdymo metu.

Tiesiog patariama rinktis gerai žinomus įmonių pardavėjus, nes tik jie gali užtikrinti, kad neliksite apgauti.

Paskutinės naujienos

Panašios naujienos