Penktadienis, 1 liepos, 2022

Iš ko grąžinti kreditus sostinės gyventojui?

Taip, kaip dainuojama, kad indai nesiplauna patys, būtų galima sutraukti ir dainelę apie tai, kad kreditai nesigrąžina patys. O dar yra sakoma: kas netaupo, tas ir nesutaupo. Taigi, tokį suvalkietišką šūkį pasitelkus, pradėkime grąžinti tam, kas nesigrąžina patys. Jeigu esate atsipalaidavęs sostinės gyventojas, turite turbūt visokių lūkesčių, poreikių, pinigus leidžiate tai šen, tai ten. O kur juos galima būtų leisti, kad kreditai visgi būtų grąžinami ir grąžinti?

 

Taupyti transportui

 

Jeigu į darbą kasdien 5 – 10 kilometrų važiuojate mašina, rinkitės alternatyvą. Pirkite viešojo transporto mėnesinį bilietą ir važinėkite su juo – bus ir pigiau, ir ekologiškiau, ir kreditai internetu pamažu bus atiduodami. Kitas variantas, dar geresnis: važiuokite dviračiu. Dar daugiau sutaupysite, bus dar ekologiškiau, o visumoje – ir sveikata jūsų bus geresnė. Gal nebereikės lankyti sporto klubo, kur išleidžiate dar 50 eurų per mėnesį? Kreditai automobiliui ar kažkam kitam panaudoti greitai bus grąžinti… Beje, gyvenantiems per 5 – 1 km nuo darbo, galima ir pėsčiomis vaikščioti – tai juk visai nėra daug.

 

Efektyviai išnaudoti gyvenamąją vietą

 

Jeigu gyvenate miesto centre savo turimame bute, belieka mėgautis nemokamomis pramogomis aplink ir visur eiti pėsčiomis, o ne važiuoti su taksi. Jeigu nuomojatės, galėtumėte persikelti į miesto pakraštį ir mokėti kelis kartus mažesnę nuomą. Jeigu nuomojatės pigų butą pakraštyje, irgi reikėtų žiūrėti, ar tai yra finansiškai efektyvu, ar taip tauposi pinigai, kad būtų lengviau grąžinami kreditai be uzstato. Kad ir kur gyventumėte, stenkitės įsilieti būtent į vietos gyventojų gyvenimą, susipažinti su kaimynais, su aplinka. Nes būtent taip galėsite jaustis laimingi ten, kur esate, ir nereikės nei prabangių apartamentų miesto centre.

 

Pirkti maisto ne po truputį, o po daug

 

Kad kreditai būtų grąžinti lengviau ir greičiau, pravers ir patarimas pirkti maistą tiesiog urmu, o ne kas pusvalandis eiti į parduotuvę tai pomidoro, tai kopūsto. Daugybė tyrimų rodo, kad mūsų psichologija prieštarauja įsitikinimams. Vos nueiname į parduotuvę, esame paveikiami reklamos ir tenai tuojau pat išleidžiame krūvas pinigų, kas tikrai niekam naudos nesuteikia. Tad geriau planuokitės kas pora savaičių ar kas savaitę važiavimą į didelį prekybos centrą, kuriame viskas pigiau, ir ten pirkite daug. Išleisite dideles sumas, bet žinosite, kad tai baigtinė suma galbūt šioms dviem savaitėms. Kai ims baiginėtis kažkokie produktai, neisite pirkti, o tiesiog valgysite kitus ir šiek tiek pakentėsite, kol vėl važiuosite į parduotuvę nusipirkti didžiosios maisto krūvos. Kiekvienas, kas išbandė tokį metodą, žino, kad tai puikiai veikia. Taigi, kreditai be uzstato gali būti grąžinti tiesiog pasinaudojant išplėtotu didelių supermarketų Vilniuje ar kitame didmiestyje privalumu, ir apsiperkant kartas nuo karto iš esmės.

 

Atsisakyti mokamų pramogų

 

Jeigu kreditai be sutuoktinio atiduodami, tai vienam žmogui gali būti padaryti sunkiau… Kad nebūtų liūdna, gyvenime mes visuomet ieškome pramogų. Tačiau jūs neprivalote visada rinktis brangias pramogas, o gal apskritai – mokamas pramogas. Tiek sostinėje, tiek regionuose yra apstu pramogų, kurios būna visiškai nemokamos. Pradedantieji muzikantai džiaugiasi gavę progą nemokamai pagroti, valstybė ir mecenatai finansuoja tam tikrus renginius, pramogas. Mugių metu siekiant pritraukti pirkėjų taip pat nemokamai pramogaujama. Naudokitės privalumais, kuriuos suteikia gyvenamoji vieta, linksminkitės, neliūdėkite, ir netgi pramogų sąskaita netrukus sutaupysite pakankamą sumą pinigų, kuri leis grąžinti greituosius kreditus.

Paskutinės naujienos

Panašios naujienos