Šeštadienis, 18 rugsėjo, 2021

Jauskitės geriausiai savo bikini

Pakankamai sunku jaustis užtikrintai maudymosi kostiumėlyje, nesukeliant papildomo streso, nes nerimaujama dėl gėdingų skutimosi iškilimų ar nuklydusių plaukų. Naudodami plaukų šalinimą lazeriu, galime pašalinti tiek, kiek norite, plaukų. Taigi po procedūros galite drąsiai lipti į baseiną su draugais, nesirūpindami savo oda.

Kaip tai veikia?

Na, pirmiausia plaukai sunaikinami iš po odos ir visiškai išnyksta. Po to odos poros užsidaro, lieka tik lygi, graži oda. Bikinio linijos gaktos plaukų šalinimo procedūra yra viena geidžiamiausių plaukų šalinimo lazeriu procedūrų.

Ši sritis yra viena lengviausiai ir greičiausiai gydomų sričių, nes dauguma šių lazerinių procedūrų atliekamos vos per dvidešimt minučių. Lazerių specialistai gali pašalinti tiek mažai ar tiek plaukų, kiek norite, tuo pačiu užtikrindami patogumą.

Kaina

Bikini plaukų šalinimo lazeriu ar Brazilijos plaukų šalinimo lazeriu kaina priklauso nuo to, kiek plaukų pašalinama iš tos srities. Specialistai gali pašalinti plaukus iš bet kurios kūno vietos, tačiau kiekvienas yra šiek tiek kitoks. Svarbu atvykti į nemokamą konsultaciją ir tiksliai aptarti jūsų poreikius.

Kaip ir visos plaukų šalinimo lazeriu procedūros, šviesūs, žili ir raudoni plaukai nereaguoja taip gerai, kaip tamsesni plaukai. Taip yra todėl, kad lazeris nukreipia melaniną, plaukų folikulo pigmentą, o tamsūs plaukai turi daugiau melanino.

Plaukų šalinimo procedūra vyrams

Pilnas brazilų patinas kasmet tampa vis stilingesnis. Nors daugumai vyrų nugaros, krūtinės ir pilvo sritys yra populiariausios.
Šios sritis yra vienos iš lengviausiai ir greičiausiai gydomų sričių, nes dauguma šių lazerinių procedūrų atliekamos per mažiau nei valandą.

Pirminė konsultacija

Jei šią vasarą esate pasiruošęs būti be guolių ir ražienų, pirmas žingsnis turėtų būti suplanuoti konsultaciją su odos, veido ir kūno specialistų komanda.

Po pirminės konsultacijos užsiregistravusi slaugytoja, slaugytoja arba gydytojo padėjėja susitiks su jumis, norėdama aptarti norimus rezultatus ir kiek sesijų jums gali prireikti atsižvelgiant į jūsų plaukų ir odos tipą. Nustačius pirmojo susitikimo datą, galite pradėti ruošti odą Bikini Line plaukų šalinimui lazeriu.

Kaip pasiruošti procedūrai?

Visų pirma, venkite vaškavimo ar pešiojimo bikinio srityje iki šešių savaičių iki susitikimo. Plaukų šalinimas lazeriu skirtas plaukams tiesiai prie šaknų, todėl gydymui reikės nepažeisti folikulo.

Tačiau, jei norite, tuo metu galite nusiskusti tą vietą. Rekomenduojame nusiskusti vietą likus ne mažiau kaip 24 valandoms iki susitikimo, kad gautumėte optimalius rezultatus. Be to, likus kelioms dienoms iki susitikimo venkite soliariumų, intensyvaus UV spindulių poveikio ir įdegio produktų be saulės.

Plaukų šalinimui lazeriu Bikinio zonoje

Plaukų šalinimui lazeriu Bikinio zonoje nėra nustatytų procedūrų skaičiaus. Kai kuriems žmonėms rezultatai pastebimi iš karto, o kitiems reikia papildomų seansų, kad visiškai sustabdytų plaukų augimą bikinio srityje.

Reikėtų nepamiršti vienos nykščio taisyklės: kuo didesnė gydymo sritis, tuo daugiau procedūrų reikia tikėtis. Taigi, norint visiškai pašalinti Brazilijos plaukų šalinimo lazeriu procedūrą, greičiausiai prireiks daugiau seansų nei „Bikini Line“ plaukų šalinimo lazeriu ir tikriausiai užtruks ilgiau.

Iškart po Bikini linijos plaukų šalinimo lazeriu, jūsų lazerio technikas pateks raminantį Aloe Vera gelį, kad nuramintų apdorotą vietą. Įprasta, kad po gydymo jaučiamas šiek tiek patinimas ar niežėjimas, nors abu pojūčius galima palengvinti papildomai naudojant alaviją visą dieną. Savo patogumui rinkitės laisvesnius apatinius, kurie leistų apdorotai vietai kvėpuoti.

Nors gali būti viliojanti iš karto pademonstruoti naują Bikini Line plaukų šalinimo lazeriu priemonę, būtinai palaukite bent savaitę, kol apšviesite apdorotą vietą saulėje. Laikykite vietą švarią ir be saulės įdegio ar stipriai kvepiančių produktų.

Pabaigai

Panašiai kaip ir plaukų, skirtų Bikini Line plaukų šalinimo procedūroms, skaičius priklauso nuo plaukų ir odos tipo, vidutinės plaukų šalinimo lazeriu išlaidos taip pat priklausys nuo šių veiksnių. Jūsų odos, veido ir kūno specialistas, pradinės konsultacijos metu, informuos jus apie visapusišką plaukų šalinimo lazeriu kainą jūsų bikinio zonai.

Straipsnis yra parengtas, vadovaujantis depiliacijoscentras.lt informacija.

Paskutinės naujienos

Panašios naujienos