Šeštadienis, 4 gruodžio, 2021

Kaip išsirinkti plaukų kirpimo mašinėlę?

Nuo pandemijos protrūkio apsilankymai salonuose ir kirpykloje smarkiai sumažėjo arba visai sustojo. Ir daugelis žmonių, ypač vyrai, ėmėsi kirptis plaukus būdami namuose. Išsirinkti gerą plaukų kirpimo mašinėlę – elektrinį garsiakalbį, kuris nukerpa plaukus iki tikslaus ilgio – gali būti sunki užduotis tiems, kurie tik pradeda dirbti savo stilistu. Be to, yra įvairių tipų plaukų kirpimo mašinėlių, todėl turite žinoti, į kokias funkcijas reikia atkreipti dėmesį. Štai penki dalykai, į kuriuos reikia atsiminti perkant naują kirpimo mašinėlę.

Pasirinkite laidinį ar belaidį. Prieš nuspręsdami dėl laidinės ar belaidės plaukų kirpimo mašinėlės, pagalvokite, kur paprastai kirpote plaukus. Plaukų kirpimo mašinėlės paprastai yra dviejų struktūrų: laidinės ir belaidės. Laidinis kirpimo mašina, veikianti tik tada, kai yra prijungta prie lizdo, paprastai yra galingesnė ir gali būti naudojama ilgiau, nes ji nepriklauso nuo išsikrovusios ir išeikvojamos baterijos. Priešingai, belaidis kirpimo įtaisas yra įkraunamas ir lankstesnis. Šį tipą galima naudoti bet kur, nes jis nepririša jūsų prie lizdo. Tai ypač patogu tiems, kurie mėgsta kirpti plaukus lauke, kur vėliau bus mažiau netvarkos. Tačiau jūs turite nesikrauti belaidžio kirpimo mašinėlės, kitaip jums gali nepritrūkti viso kirpimo.

Ieškote puikios laidinės kirpimo mašinėlės? „Wahl Clipper Elite Pro“ yra su 10 kreiptuvų, savaime galandančių peiliukų ir teigia, kad jis yra tylus, nepaisant didelio galingumo variklio. Tai puiki galimybė kirpti plaukams, nukirpti, išblukti, nuskusti galvą arba bet kokį greitą ir paprastą kirpimą, kurį galite susitvarkyti namuose. Jei mieliau renkatės akumuliatorinį kirpimo mašinėlę, patikrinkite „Andis Master Cordless Clipper“, kuri tiekiama su ličio jonų baterija, suteikiančia jums ilgalaikę galią. Daugiau informacijos visada gausite pasikonsultavę su specialistais.

Paskutinės naujienos

Panašios naujienos