Ketvirtadienis, 26 gegužės, 2022

Kaip pasirinkti internetą?

internetasInternetas yra neatskiriamas daugelio žmonių palydovas. Žmonės internetu naudojasi ne tik darbe, bet ir namuose, važiuodami autobusu, eidami gatve ir visur, kur jiems reikia rasti reikalingą informaciją ar praleisti įdomiai laisvalaikį. Vis dėlto, norint internetu naudotis visur kur reikia, būtina įsigyti tinkamiausią variantą.

Interneto pasirinkimas

Galbūt kai kurie lietuviai gali nežinoti fakto, kad Lietuvoje yra vienas sparčiausių internetų pasaulyje. Tuo tikrai šalis gali džiaugtis, kadangi juo naudotis gali kiekvienas šalies gyventojas, tačiau reikia pridurti, kad būsimas vartotojas interneto ryšį turi pasirinkti pagal savo poreikius ir galimybes bei gyvenamąją vietą.

Interneto tipai:

  • Mobilusis internetas – tai mobiliuosiuose įrenginiuose esantis internetas, kurį gali užsisakyti žmonės ir naudoti tokį jo kiekį, kokį pasirenka. Mobilųjį internetą galima dalintis ir su kitais įrenginiais, todėl turintys planšetę ir norintys joje naudotis internetu, gali pasidalinti šiuo ryšiu iš mobiliojo telefono.
  • Plačiajuostis internetas – dažniausiai diegiamas kaimo ar užmiesčio vietovėse. Šis internetas turi savų pliusų, kuriuos vertina vartotojai. Svarbiausia reikia žinoti, kad norint turėti šio tipo internetą reikalingi laidinio telefono kabeliai, per kuriuos jis eitų.
  • Šviesolaidinis internetas – galima teigti, kad tai pats sparčiausias internetas visoje Lietuvoje. Jis yra labai greitas ir saugus, todėl jį renkasi didelė dalis Lietuvos gyventojų. Šviesolaidinis internetas atkeliauja šviesolaidžiu, o jį įsirengti gali didžiųjų Lietuvos miestų gyventojai. Deja, tačiau atokiau gyvenantys šviesolaidinio interneto gali ir neturėti.
  • Belaidis / bevielis internetas – tai internetas, kurį žmonės gauna maršrutizatoriaus pagalba. Didžiausias jo pliusas yra tas, kad norint gauti bevielį internetą užtenka namie pasistatyti maršrutizatorių, jokių laidų šio interneto veikimui nereikia.

Koks internetas yra tinkamiausias atsakyti tikrai neįmanoma, kadangi kiekvienas turi tam tikrų pliusų, kurie patinka žmonėms. Kadangi interneto tiekėjų Lietuvoje yra ne vienas, dažnam gali būti sunku apsispręsti kokį internetą pasirinkti. Tokiu atveju galima kreiptis į  internetas24.lt  dirbančius specialistus. internetas24.lt tinklalapyje rasite visą reikalingą informaciją apie interneto tiekėjus, interneto tipus ir „myPlan“ siūlomas paslaugas. Šiomis paslaugomis tikrai verta pasinaudoti, ypač tada, kai nieko nenusimanoma apie internetą ir jo funkcijas.

 

 

Paskutinės naujienos

Panašios naujienos