Trečiadienis, 17 rugpjūčio, 2022

Kaip sukonstruoti karkasinius baseinus

Antžeminiai laisvai stovintys baseinai apima du iš minėtų tipų: metaliniai karkasiniai baseinai ir standžiasienį baseiną. Pavyzdžiui, metalinio karkaso baseinai yra pagaminti iš plastikinių medžiagų, o ne baseinai kietomis sienelėmis, kurie yra pagaminti iš plieninių sienų. Tvirtiems baseinams plieninių strypų ir plokščių konstrukcija yra labai patvari ir gali tarnauti daugiau nei dešimtmetį. Plieninė konstrukcija yra ne kas kita, kaip geležiniai strypai, kurie suteikia sienoms tvirtesnę ir geresnę formą.

    

Tada užpilsite betonu, kad išlaikytumėte armatūrą ir išlaikytumėte baseino sienas. Sienos yra didelės betoninės plokštės, lygios su baseino perimetru ir laikomos armatūra. Įrėminus baseino sieną, aplink vidinį baseino sienos kraštą turėsite sukurti 6 colių smėlio juostą.

 

Baseinai

    

Baseinas turi būti lygus, o jei žemė nėra betoninė, pvz., asfaltas, veja ar žemė, po kiekvienu turi būti padėtas 15 x 15 x 1,2 colio slėgiu apdorotos medienos arba betoninės plytos gabalas. tame pačiame lygyje su žeme. Pirmiausia reikia rasti baseinui tinkamą vietą, tada išimkite baseiną iš dėžės ir padėkite ant žemės, paruoštą montuoti. Įrengimas užtruks ilgai, bet tai labai tvirtas ir patvarus baseinas, kuriuo galėsite naudotis ne vienerius metus.Baseinas pagamintas iš plieno ir jį gana sunku sumontuoti patiems, šiam procesui atlikti prireiks dar kelių rankų.

    

Kai išleisite baseiną, įrengsite vertikalias atramas, kad jis būtų subalansuotas ant žemės. Po kasimo statybininkai sumontuos plieninius karkasus, kad sukurtų baseino konstrukciją. Kai baseino karkasas yra pilnai surinktas, baseino šoninės sienos ir karkaso konstrukcija pakrypsta į vidų. Kai baseinas pilnas vandens, baseino sienelė ir baseino karkasas lėtai judės į išorę, o baseino sienelė ir baseino karkasas bus vertikalūs.

    

Kai yra 2 suaugusieji, geriausia sujungti rėmą, pradedant nuo vieno galo, pirmiausia pritvirtinant U formos šonines atramas kampuose, o tada tvirtinant gegnes po vieną pusę. Įrėminkite baseiną plieniniais šarvais ir faneros plokštėmis, tada po rėmu paleiskite vandentiekio vamzdžius. Surinkus konstrukciją, liks tik užpildyti ją vandeniu ir prijungti baseinui reikalingus priedus, tokius kaip siurbliai, filtrai ir kiti elementai. Baseinas jums kainuos apie 200 USD ir yra paprastas baseinas, kurį galima pastatyti su mediniais padėklais, jums reikės daug medinių padėklų.

    

Sienos ir grindys

 

Sienų ir grindų įrengimo laikas priklauso nuo pasirinktos medžiagos, todėl kai domitės, kiek laiko užtrunka pastatyti baseiną, reikia atsižvelgti į šį proceso etapą. Šis žingsnis priklauso ne tik nuo jūsų baseino dizaino, bet ir nuo oro, todėl planuodami laiką būtinai atsižvelkite į metų laikus. Tada turėsite pradėti tyrinėti dydžio, formos ir kitų dizaino elementų, kurie turi įtakos baseino sukūrimo laikui, parinktis. Bendras baseino sukūrimo laikas priklauso nuo to, koks sudėtingas bus jūsų baseinas ir kiek pakeitimų reikia norint įgyvendinti jūsų viziją.

    

Kai nuspręsite, kad būsite pasirengę statyti baseiną, tai tik pirmas iš daugelio svarbių sprendimų, kuriuos turėsite priimti. Jei esate pasiruošę, taip sakant, pasinerti ir įsigyti požeminį baseiną, štai šeši pagrindiniai žingsniai, kurių turite imtis, kad gautumėte tobulą baseiną savo namams ir šeimai. Šiame vadove, kaip pastatyti antžeminį baseiną, sužinosite apie baseino tipą, dydį ir formą, kaip jį įrengti, prijungti elektrą, sumontuoti filtrą, pritvirtinti baseino pagrindą ir užpildyti baseiną vandeniu. . vandens.

    

Kitame tinklaraštyje išsamiai aprašysime baseino filtro ir šildymo sistemos įrengimo procesą. Tada turėsite užbaigti savo baseiną, pridedant baseino paklotą ir dekoratyvinį apšvietimą (nuo vienos iki dviejų savaičių) ir sutvarkydami kraštovaizdį (iki vienos savaitės).

 

Karkasiniai baseinai: tarpikliai

    

Kietųjų pusių baseinams į komplektus paprastai įeina tarpikliai, kurie dedami po apatiniu žiedu, padedantys išlyginti baseiną. Virš žemės esantys baseinai turi metalinį arba dervos profilį, metalo/dervos mišinio baseiną su viršutiniu apvadu, statramsčiais (kurie supa baseino pertvarą) ir pagrindinį bėgelį, pritvirtintą su pertvara. Šie baseinai yra tokie patys kaip ir tradiciniai požeminiai baseinai, su segmentais, kurie sudaro vienetą, su pilna pertvara, kuri Half-round kolekcijose yra apvali, ovali ir dar laisvesnė. Tai naujausio tipo naujovė, skirta antžeminiams baseinams, ypač kitaip vadinamiems pusiau požeminiais baseinais, ir gali būti pristatoma kaip antžeminis baseinas, nevisiškai arba visiškai uždengtas.

 

Pabaigai

    

Pusiau požeminio baseino dizainas šiek tiek skiriasi, o ant plieninių sienų dažniausiai nelieka jokių žymių, nes jų ir taip nesimato. Rėmai, pagaminti iš dervos arba plastiko, daro jį populiariu antžeminio baseino tipu, nes rėmai pagaminti iš dervos, atsparios rūdims ir kitoms korozijai. Nepaisant lengvo svorio, plieniniai rėmai yra tvirti, o dėl nedidelės kainos jie yra vienas populiariausių variantų antžeminiams baseinams.

Plačiau: outathome.lt.

Paskutinės naujienos

Panašios naujienos