Penktadienis, 1 liepos, 2022

Kodėl suteikiamas refinansavimas?

Kai negalime grąžinti turimos paskolos, paskutine viltimi daug kam tampa paskolos refinansavimas. Tai paslauga, kuomet turima skola perleidžiama tam pačiam arba kitam kreditoriui, ir jūs gaunate šiek tiek ilgesnį grąžinimo terminą. Refinansavimas kainuoja papildomai, tačiau galiausiai jis labai praverčia, kadangi, jeigu žmogus mokus, tik patekęs į bėdą, viskas galiausiai būna gerai.

 

Kartais mes planuojame, o Dievas juokiasi

 

Yra toks pasakymas, ir jį žmonės paprastai prisimena, kai jų dideli planai nueina šuniui ant uodegos. Iš tiesų, galima ir taip žiūrėti į situacijas ir sakyti, kad tikrai ne visada planai pavyksta, kaip norime. Kartais refinansavimo paskolos gali padėti išsikapstyti ir iš pačių sudėtingiausių situacijų. Jeigu žmogaus planai ir strategija buvo geri, vis tiek visada gali būti kokie nors individualūs force majore ir viską staiga pakeisti. Tuomet paskolu refinansavimas leidžia dar pirmiau išsispręsti tas savo problemas, ir tik tuomet, vėliau, ieškoti kažkokios pagalbos.

 

Žmogiškumo faktorius

 

Galima sakyti, kad refinansavimas be uzstato yra tam tikro žmogiškojo faktoriaus įrodymas net ir skolinimosi sistemoje. Juk paskolos visgi yra kažkas žmogiško, nuo seno žinomo. Nuo seno žinoma ir tai, kad žmonės, kurie negalėdavo laiku grąžinti paskolos, eidavo derėtis pas kreditorius dėl jos, siekdavo kažkokios pagalbos, kad galėtų grąžinti vėliau ir pan. Paskolu refinansavimas internetu – tai kone to mitologinio pagalbos veiksmo perkėlimas į skaitmeninę erdvę. Jums nereikia eiti prašyti „pas poną“, kad dar atidėtų paskolą. Tereikia pasikliauti žmogiškumu ir skolą tikėtis atiduoti vėliau, kreiptis į tas firmas, kurių veiklos srityje yra ir kreditu refinansavimas. Čia irgi reikia nepaslysti, geriau paieškoti informacijos, kokie yra paskolu refinansavimas atsiliepimai. Tuomet bus galima daug ką sužinoti ir iš viso to pasidaryti geras išvadas.

 

Kas negaus refinansavimo

 

Tačiau ne kiekvienam teks sužinoti, refinansavimas – kas tai. Mat ne visi tas paskolas ar jų refinansavimą gaus. Nereikėtų tikėtis, kad bus suteiktas refinansavimas iki 15000 ar didesnis kai kuriais atvejais:

  • Visgi net ir refinansavimas su bloga kredito istorija gali būti nesuteiktas. Jeigu visą laiką labai blogai mokėdavote mokesčius, vėluodavote atsiskaityti už paskolą, esate amžinas skolininkas visuose sąrašuose – tuomet toks refinansavimas isiskolinusiems veikiausiai bus ne jums.
  • Jeigu paskolu refinansavimas Kaune ar kitame mieste reikalingas žmogui, kuris neturi visiškai jokio turto, nei asmens laiduojančio – gali būti, kad jis taip pat praras galimybę gauti refinansavimą, kadangi skolinančiai kompanijai visgi reikia kažkokių garantijų.
  • Garbaus amžiaus žmonės, nespėję paskolų išsimokėti iki pensijos, gali būti, kad taip pat nesulauks, kad paskolu refinansavimas Vilniuje ar kaime jiems padėtų. Visgi apskritai paskolos nėra teikiamos žmonėms, kurie jau nebėra darbo rinkoje, taigi, ir čia gali nutikti tas pats.
  • Tais atvejais, kai žmogus sėda į kalėjimą, tikėtina, jam taip pat nebus paskola refinansuojama.
  • Paskolų refinansavimui asmuo privalo atitikti visus kitus įprastus skolinimui būdingus reikalavimus.

 

Keletas istorijų iš gyvenimo

 

Štai Kęstas (vardas pakeistas) prisimena, kaip paskolos refinansavimas jam tikrai padėjo. „Ėmiau būsto paskolą, viskas atrodė labai gerai. Gyvenome, dirbome, stengėmės. Bet netikėtai šeima iširo. Žmona nuėjo kitais keliais ir jau jos negali sugrąžint. Ir įstrigo viskas: ir skyrybos įstrigo, ir pinigų pasidalijimas. Nebeišeina paskolos laiku grąžinti. Gerai, kad refinansavimas atėjo į pagalbą ir iškart viskas pasidarė tuomet daug paprasčiau“, – sako jis.

Paskutinės naujienos

Panašios naujienos