Ketvirtadienis, 22 balandžio, 2021

Kombinezonai moterims ir jų dydžiai

kombinezonai moterimsŠiuo laikotarpiu, o ypač kai artėja didžiosios žiemos šventės, kombinezonai moterims ir vyrams tampa vis populiaresni. Tai ne tik patogus laisvalaikio drabužis, bet ir labai dėmesinga dovana artimam žmogui. Visgi, kombinezoną išrinkti internetu nėra taip jau lengva. O ypač, moterims. Todėl toms, kurios ieško naujo stilingo drabužio, pravers paprasti patarimai, kaip suprasti, kuris kombinezono dydis tinka Jums.

 

Tam, kad sužinotumėte, kokį dydį rinktis, Jums reikės sužinoti kelis matavimus, kurie anksčiau nebuvo įprasti, renkantis drabužius.

  • Ilgis iki žemės. Moterims, kurios bent kartą yra pirkusios ką nors internetu, dažniausiai aktualūs yra tokie išmatavimai kaip klubai ir liemuo, tačiau ilgis iki žemės – daug rečiau. Žinoma, nebent renkatės vakarinę suknelę. Šiuo atveju, ieškant tinkamo kombinezono, reikėtų įvertinti, kokio ilgio kombinezonas Jums reikalingas. Reikėtų išsimatuoti nuo kaklo iki žemės, kad žinotumėte, kokio dydžio kombinezonas reikalingas.. Nepamirškite, kam kombinezonas turi būti šiek tiek laisvesnis, kad leistų Jums patogiai atsisėsti, todėl prie gauto šio išmatavimo reikėtų pridėti apie 10 cm. Taip busite tikra, kad net ir aptempti kombinezonai moterims netrukdys laisvų judesių, o atsisėdus nesitemps.
  • Krūtinė. Tai labai svarbus matavimas, renkantis kombinezoną. Jeigu perkant                   suknelę ar palaidinę, matuojate krūtinę ir stengiatės, kad drabužio išmatavimai būtų lygiai tokie patys, tai šiuo atveju reikėtų būti kiek atsargesniems. Lygiai dėl tos pačios priežasties, kad kombinezonas yra išilgas drabužis ir norint    laisvai judėti, reikia, kad jame būtų šiek tiek daugiau laisvos vietos. Be to, galbūt po kombinezonu norėsite pasirengti marškinėlius, o tam taip pat reikia, kad kombinezono krūtinės apimtis būtų kiek laisvesnė.
  • Užtrauktuko Tai ilgis, nuo kurio priklausys Jūsų judėjimo laisvė. Kombinezonai moterims gaminami iš įvairių medžiagų, tačiau šis užtrauktukas leidžia suprasti, kokio dydžio kombinezonas bus. Technomada.lt savo klientams siūlo platų kombinezonų pasirinkimą, tačiau verta žinoti, kad net jei prieš tai čia įsigijote vieną kombinezoną, ieškant kito, vis tiek reikėtų per naujo įvertinti savo matavimus. Užtrauktuko ilgis matuojamas nuo kaklo žemyn iki                vietos žemiau bamba, kur norėtumėte, kad užtrauktukas baigtųsi. Svarbu atminti, kad nuo to, kurioje vietoje bus užtrauktuko apačia,                      priklausys ir tai, ar bus patogu kombinezoną nusiimti. Nepatariama,                  kad užtrauktuko apačia būtų aukštai, nes tai sudarys papildomų nesklandumų norint persirengti – bus sudėtinga išlipti iš kombinezono.

 

 

 

 

Paskutinės naujienos

Namų šviestuvų valymas

Panašios naujienos