Penktadienis, 1 liepos, 2022

Kreditai nuo 18 metų

kreditai nuo 18 metų
kreditai nuo 18 metų

2020 metais kreditai nuo 18 metų nebeišduodami jokio vartojimo paskolas teikiančioje bendrovėje, paraiškos tokios amžiaus žmonių net nenagrinėjamos. Dabar, kai finansų rinkos dalyvių veikla dar labiau griežtėja, pastebima, kad kreditai nuo 18 metų asmenims suteikiami vis sunkiau arba kreditoriai tiesiog iš anksto įspėja, kad tokiems jauniems žmonės pinigų nebeskolina. Taip yra dėl to, kad praktika rodo, jog 18 metų amžiau jaunuoliai dar neturi oficialių pajamų, kurios įprastai būtų laikomos tvariomis. Visos pajamos, kurias gauna tokio jauno amžiaus žmonės, dažniausiai yra būtent iš tėvų – tėvai vis dar juos išlaiko. Bet, jeigu viena bendrovė neskolina tokiems jauniems asmenims, tai nereiškia, kad ir kitose bendrovės situacija bus lygiai ta pati. Paprasčiausiai, amžiaus riba kiekvienoje bendrovėje nustatoma skirtingai. Vienos įmonės skolina tik tiems kam per 19, o kitiems skolina ir tuo atveju, jeigu asmuo yra vos 18 metų. Bet, ne amžius yra svarbiausias rodiklis, į kurį privalu atsižvelgti kiekvienam kredito teikėjui.

Dabar visos bendrovės, kurios teikia vartojimo paskolas internetu, privalomai turi laikytis mokumo vertinimo nuostatų, o jos, patikėkite, tikrai sumažino šių bendrovių klientų skaičių. Išduotų paskolų skaičius šiemet sumažėjo ne be reikalo, nes atsirado nauji reikalavimai. Pavyzdžiui, vartojimo paskolos žmonėms išdavimas gali būti atliekamas tik dienomis t.y. nuo 7 iki 22 valandos – nakties metu išduoti vartojimo paskolas draudžiama. Taip pat reikia pabrėžti naują privalumą, kuriuo gali naudotis vartotojai – jie gali pasinaudoti nusiraminimo laikotarpiu.

Ką reiškia nusiraminimo laikotarpis? Trumpai tariant, jeigu jūs paimate greitąjį vartojimo kreditą, tai jums nuo pirmos dienos pradeda skaičiuotis palūkanos. Bet, jeigu jūs tą visą kreditą norite grąžinti t.y. apsigalvojote, tai nemokamai jį grąžinti galite per dvi dienas po tokios paskolos gavimo. Tada kreditoriai privalės priimti grąžinimą ir už tai negalės imti jokių palūkanų ar netesybų mokesčių. Tiesiog taikomas dviejų dienų terminas, kuomet asmuo be pasekmių gali grąžinti visą skolą, jeigu jis apsigalvoja.

Ypač reikia akcentuoti tai, kad jaunuoliai paskolų gali negauti dėl to, jog ne amžius, o būtent pajamos daro didžiulę įtaką. Juk 18 metų asmenys  dažniausiai neturi pajamų šaltinio, tad iš ko jie galės grąžinti tas skolas?

Paskutinės naujienos

Panašios naujienos