Ketvirtadienis, 29 liepos, 2021

Kuo pažengusiems naudingi anglų kalbos kursai?

Anglų kalbos kursai pažengusiems – neprastas sumanymas. Kalbant apie naudą pastebėtinas ne vienas pliusas.

Tobulėjimas

Šiandieninėje visuomenėje palyginti gajus noras tobulėti. Vieni žmonės „ieško savęs“, kiti – svajonių profesijos. Kai kurie norėtų atrasti gyvenimo prasmę. O mes jums pasakysime, kad tikslinga būtų mokytis užsienio kalbos. Net jei seniai baigėte mokyklą, net jei universitetas toli praeityje, kodėl neprisiminus anglų kalbos? Jei turite sukaupę neprastą bagažą, tai veikiausiai tiktų ir patiktų anglų kalbos kursai pažengusiems. Juose prisimintumėte aktualias taisykles ir žodžius, pagilintumėte turimą supratimą ir tvirčiau jaustumėtės, mat mokėti angliškai – milžiniškas privalumas tiek darbe, tiek kelionėse, tiek ieškant informacijos, žiūrint filmus, skaitant knygas…

Tad jeigu kas nors paklaustų, kokį tobulėjimo kelią rinktis, vienas iš kryptingiausių patarimų būtų registruotis į užsienio kalbos kursus. Jeigu anglų kalbą esate puikiai „įvaldę“, galite mokytis kitos – gal italų, gal vokiečių, gal kinų…

Profesija ir pašaukimas

Kaip jau truputį užsiminta, egzistuoja sąvoka „svajonių profesija“. Ką daryti, jei vienintelis barjeras kopiant svajonių karjeros laiptais yra anglų kalbos nemokėjimas? Belieka imti jos mokytis. Kalbama, kad radus mėgstamą darbą nereikia dirbti. Ar ir jūs norėtumėte eiti į darbą kaip į šventę? Ar norėtumėte atostogų, nes laikas atsipūsti, o ne todėl, kad „užkniso tas prakeiktas darbas“? Visa tai pasiekiama, trūksta tik vieno dalyko – mokėti užsienio kalbą? Galbūt reikėtų tik patobulinti turimus įgūdžius? Atsakymas šiuokart toks: anglų kalbos kursai pažengusiems.

Nauja profesija

Būna ir taip: po kurio laiko suprantama, kad dabartinį darbą reikėtų keisti. Gal įkvėpimo nebe tiek, gal atrasta nauja sritis. Juk dvidešimt kelerių metų žmogus, pasirinkęs darbą, nežino, ar ta pati veikla patiks po dešimtie metų. Mokomės kasdien, nauji interesai supa visur, todėl normalu, jei laikas nuo laiko kraustomės į kitą darbovietę. Tik pastebėtina, kad visur yra ribos – tikriausiai nekeičiate įmonės kas mėnesį.

Kai kada persiorientuojama į giminingą profesiją. Pavyzdys: asmuo šešerius metus dirba žurnalistu, tačiau palaipsniui nusprendžia tapti vertėju. Kalbos subtilybės svarbios ir ten, ir ten, tačiau vertėjaujant privalu žymiai geriau „susidraugauti“ su užsienio kalba.

Pagrindas kitų kalbų mokymuisi

Derėtų nepamiršti, anglų kalba – geras pagrindas tolesniam mokymuisi. Nors visos pasaulio kalbos skirtingos, yra panašių principų. Kai perprantate vienos kalbos aspektus, toliau jau lengviau. Žinote strategiją, žinote, kaip geriau viską susiderinti.

Kadangi anglų kalbos paprastai mokomasi mokykloje, po kažkiek metų užsiregistravus į pažengusiųjų kursus pavyksta atnaujinti įgūdžius ir įgauti motyvacijos kitiems tikslams siekti (kad ir prašnekti ispaniškai ar itališkai). O tai jau paprasčiau, kadangi vienas tikslas pasiektas.

Jei vis dar keliate klausimą, kuo anglų kalbos kursai pažengusiems yra naudingi, atsakymų nereikia toli ieškoti. Dauguma jų akivaizdūs.

 

 

Paskutinės naujienos

Panašios naujienos