Trečiadienis, 19 sausio, 2022

Maršrutų planavimo programa

Valdant transporto parką ar organizuojant pervežimus pagrindinėmis verslo užduotimis išlieka produktyvumas, rezultatas ir operacijų saugumas. Daugybę ankščiau rankiniu būdu atliekamų darbų, šiais laikais galima automatizuoti įvairių technologinių sprendimų ir programų pagalba. Jos leidžia efektyviau dirbti su užsakymais, stebėti vairuotojų rezultatus ir supaprastinti dokumentų ruošimą. Dar viena sritis, kurią galima optimizuoti naudojantis transporto valdymo programomis yra maršrutų planavimas. Jo pagalba greičiau ir efektyviau susidėliosite visus pakrovimo ir iškrovimo taškus, išvengsite nereikalingų prastovų ir tokiu būdu sutaupysite.

Kiekviena maršrutų planavimo programa tai yra būdas iškelti krovinių gabenimą į gerokai aukštesnį lygį.

Tačiau tam, kad pasirinktas įrankis suteiktu maksimalią naudą reikėtų atkreipti dėmesį į kelias savybes:
• Galingas maršrutų planavimo variklis. Programa turi būti pritaikyta įvertinti visus parametrus, kurie yra esminiai jūsų verslui. Kuo galingesnis bus programos variklis, tuo didesnė tikimybė, kad jis galės apdoroti didesnį duomenų kiekį, įvertinant visus pagrindinius parametrus, tuo pat metu išgaunant geresnius ir paprastesnius rezultatus.

• Intuityvi ir patogi vartotojo sąsaja. Jos pagalba net ir neturint daug patirties su panašaus pobūdžio programomis, daug greičiau perprasite veikimo principą ir galėsite savarankiškai atlikinėti maršrutų planavimą.

• Aukštos raiškos atnaujinami žemėlapiai. Tai labai savybė siekiant aukštesnio tikslumo. Visuose žemėlapių sluoksniuose turi būti matoma visa naujausia informacija, įskaitant apribojimus važiuoti komerciniam transportui, leistini greičiai keliuose, galimų grūsčių vietos ir pan. To reikia, nes maršrutai gali būti planuojami tik su geokoduotais adresais, o tikslumą pasiekti įmanoma tik apskaičiuojant teisingu duomenis.

• Platforma paruošta siuntimų valdymui ir GPS sekimui. Vien gerai suplanuoto maršruto veiklos optimizavimui nepakanka. Efektyvus transporto valdymas reikalauja lankstumo ir sugebėjimo prisitaikyti prie kasdienių realybių, atsitinkančių transporto priemonėm išvažiavus iš pradinio taško. Realūs rezultatai turėtų būti pastoviai lyginami su planu, taip siekiant aukštesnio produktyvumo, klientų lūkesčių atitikimo ir pastovaus tobulėjimo.

Paskutinės naujienos

Panašios naujienos