Penktadienis, 1 liepos, 2022

Mobilųjį internetą dabar galite užsisakyti daug kur

mobilusis internetasInternetu šiais laikais naudojasi praktiškai visi – pradedant vaikais ir baigiant senjorais. Tačiau kiekvieno vartotojo poreikiai yra skirtingi ir dėl šios priežasties dabar galima rasti įvairiausius pasiūlymus, kurie yra orientuoti į individualumą. Mobilusis internetas tampa vis dažniau naudojamu ir jį siūlo praktiškai visi didieji mobiliojo ryšio operatoriai bei interneto paslaugų teikėjai. Mezon, Bitė internetas, Tele2 – vos kelios iš daugybės bendrovių, galinčių pasiūlyti tai ko jums reikia. Tačiau, užsakant mobilų internetą, svarbu tinkamai įvertinti siūlomą duomenų kiekį bei kitus apribojimus. Priešingai nuo namų interneto, mobilusis dažniausiai turi ribotas galimybes.

Pagrindinis mobiliojo interneto trūkumas – duomenų kiekio ribojimas. Šiuo metu didžioji dalis bendrovių nustato limitą, kuris negali būti viršijamas per mėnesį, savaitę ar dieną (priklausomai nuo pasirinkto plano). Mobilusis internetas taipogi turi būti naudojamas pagal paskirtį, nes kitaip interneto ryšio tiekėjas gali nutraukti sutartį, jeigu pažeisite jos sąlygas. Plačiau kalbant, pasirinkus mobiliesiems telefonams skirtą internetą, draudžiama jį naudoti namams t.y. telefonu skleisti interneto ryšį kitiems įrenginiams – kompiuteriams bei kitiems telefonams. Tai nurodyta paslaugų teikimo sąlygose arba sutartyse. Tiesa, jas būtina atidžiai skaityti, nes pavyzdžiui Mezon gali būti naudojamas ir kaip namų internetas. Tiesio kruopščiai paskaitykite kas nurodyta sutartyje ir tiek.

Taip pat reikia akcentuoti, kad mobilusis internetas gali būti užsakomas ir namams. Paprastai kalbant, kai kurie interneto tiekėjai siūlo mobilųjį internetą keliems įrenginiams vienu metu. Sudarius sutartį, bus nurodyta kiek įrenginių vienų metu gali naudotis siūloma interneto prieiga. Pavyzdžiui, jeigu mobilusis internetas užsakomas gaunant specialų slaptažodį, kuriuo jungiamasi per WIFI, tai jis gali būti panaudotas tik keliuose įrenginiuose vienu metu. Aišku, užsakant mobilųjį 3G ar 4G internetą, viskas vyksta kiek kitaip.

Kaip bebūtų, užsakant mobiliojo interneto ryšio paslaugas, žūtbūt turite įsigilinti į tai, kas nurodyta sutartyje ar paslaugų teikimo sąlygose. Jeigu pažeidžiate kažkokius reikalavimus, gali tekti ne tik atsisveikinti su planu, bet taip pat gali tekti mokėti kompensacijas ir t.t.

Jeigu norite užsisakyti internetą, tai jį patartume rinktis iš Myplan.lt tinklapio.

Paskutinės naujienos

Panašios naujienos