Sekmadienis, 9 gegužės, 2021

Paminklai ir kapų tvarkymas turi būti užsakomas pas tuos pačius specialistus

Kapaviečių tvarkymo darbais užversti gyventojai dabar gali ši naštą nusimesti itin paprastai, nes yra daug paslaugų teikėjų, kurie gali viską atlikti pagal klientų pageidavimus. Tai reiškia, kad ne tik gali būti pagaminti ir sumontuoti paminklai, bet ir sutvarkyta kapaviečių aplinka. Jeigu jus domina tokios paslaugos, tai tuomet reikėtų pradžiai pasidomėti pasiūlymais internete. Mat, elektroninėje erdvėje galima rasti daug paslaugų teikėjų, kurie siūlo savo paslaugas netgi pigiau nei tos bendrovės, kurios yra įsikūrusios šalia kapinių. Paprastai tariant, jeigu jus domina paminklai ir kapaviečių tvarkymo darbai, tai turėtumėte rinktis savo mieste ar rajone veikiančius vietinius specialistus.

Paminklai ir kapaviečių tvarkymo darbai turėtų būti užsakomi iš tų pačių paslaugų teikėjų, nes tai padėtų sutaupyti bent kiek pinigų. Kreipdamiesi į tuos pačius paslaugų teikėjus, jūs tiesiog pateikiate jiems nemažą užsakymą, o tai reiškia, kad atsiranda daugiau vietos deryboms. Specialistai noriai nuleidžia kainą bent kažkiek, jeigu užsakymo vertė būna nemaža. To negalėtumėte padaryti, jeigu dėl paminklų gamybos kreiptumėtės į vienus paslaugų teikėjus, dėl jų montavimo – į kitus, o dėl kapaviečių aptvarkymo – dar į kitus. Kiekviena paslaugų teikėjas tiesiog norės gauti maksimalią sumą, o kainų jie nenori nuleisti, jeigu darbų kiekis bus per daug mažas.

Dabar paminklų gamybos bei kapaviečių tvarkymo darbus siūlantys specialistai pabrėžia, kad jie viską gali daryti tiek su savo ištekliais, tiek ir su klientų. Tai reiškia, kad jeigu jūs užsakysite ir kapaviečių tvarkymo darbus, kurių metu nurodysite specialistams papuošti kapavietę žvakidėmis, gėlių puokštėmis, tai tiesiog viską galite nupirkti patys, tačiau specialistai viską gali užsakyti ir be klientų. Pabrėžtina, kad jeigu visus išteklius pateiksite patys, tai tuomet ir galutinė paslaugų kaina sumažės, nes specialistams sumažėtų ir išlaidos, ir laiko sąnaudos tų išteklių pirkimui.

Kas liečia paminklų gamybos darbus, tai čia labai svarbu akcentuoti, kad kiekvienas paslaugų teikėjas gali nustatyti skirtingą paslaugų įkainį. Taip pat reikėtų įsitikinti, kad paslaugų teikėjas siūlo norimas paslaugas, nes mat vieni dirba tik su standartiniais gaminiais, o kiti gali pagaminti paminklą ir pagal kliento pateiktą dizainą.

Paskutinės naujienos

Panašios naujienos