Šeštadienis, 4 gruodžio, 2021

Prezervatyvai internetu – tikrai geras būdas sutaupyti

Vienintelis būdas įsigyti pigesnius prezervatyvus – pirkimas internetu. El. parduotuvės dabar gali pateikti didžiulį pasirinkimą tiek pagal kainas, tiek ir pagal prezervatyvų rūšis. Ieškantiems geriausių kainų ir aukštos kokybės, patariama vengti pardavėjų iš skelbimų portalų bei kitų neaiškių vietų. Dažniausiai apgavystės baigiasi tuo, kad pirkėjai įsigyja klastotes arba visiškai nieko negauna po pinigų pervedimo. Prezervatyvai internetu saugiai gali būti įsigyjami iš tokių el. parduotuvių, kurios veikia ne pirmus metus. Lietuvoje tokių el. parduotuvių pasirinkimas nėra didžiulis, todėl daug pastangų įdėti nereikės. Ketinantiems pirkti prezervatyvus nuotoliniu būdu, patariama atsižvelgti į visus niuansus ir reikalavimus.

Perkant prezervatyvus iš elektroninių parduotuvių, pirmiausia būtina patikrinti ar apie el. parduotuvę nesklando neigiami komentarai dėl prekių asortimento ar aptarnavimo. Pasižiūrėkite į rekvizitų skiltį ir ten matysite visus pardavėjo duomenis. Tai gali būti įmonės pavadinimas arba pardavėjo vardas bei pavardė. Šiuos duomenis reikės suvesti į paieškos sistemų laukelį ir tuomet ieškoti atsiliepimų. Jeigu matote, kad el. parduotuvė turi ne vieną nusiskundimą dėl prekių kokybės ar kitų niuansų, tuomet reikėtų ieškoti kito pardavėjo, kuris atrodytų patikimiau. Geriau nerizikuokite ir tiek.

Jeigu vis dėlto nuspręsite ieškote dar pigesnio varianto, atminkite, kad prezervatyvus internetu siūlo ir pavieniai pardavėjai. Jie dažniausiai reklamuojasi įvairiuose portaluose, kuriuose renkasi žmonės. Tokių pardavėjų siūlomi prezervatyvai ne visada atitinka tokią kokybę, kokia yra piešiama. Mat, yra tokių sukčių, kurie prekiauja klastotėmis. Didžiausias minusas tas, kad prekiaudami klastotais gaminiais, tokie pardavėjai kainas neleidžia tik simboliškai. Pasitaiko, kad kai kurie netgi nurodo, jog siūlomi prezervatyvai yra neva kažkokie analogai – venkite tokių apsaugos priemonių įsigijimo.

Kokybiškus prezervatyvus internetu gali pasiūlyti specialios ir daug metų jau veikiančios el. parduotuvės. Jose rasite ne tik patrauklias kainas, bet ir milžinišką pasirinkimą. Ten siūloma įsigyti ne tik po kelis prezervatyvus, bet ir ištisus rinkinius, kuriuos sudaro po keliolika ar net po kelias dešimtis prezervatyvų. Geriausia tai, kad tokie rinkiniai, kuriuose yra daug prezervatyvų, dažniausiai kainuoja pigiau nei viską perkant atskirai. Tai gali būti puikus būdas sutaupyti nemažai pinigų.

Paskutinės naujienos

Panašios naujienos