Penktadienis, 1 liepos, 2022

Štai kaip išsirinkti tobulą vestuvių vietą

Nors beveik visi vestuvių aspektai yra neprivalomi – nuo kostiumo dėvėjimo vietoj suknelės iki gėlių nuleidimo ar vestuvinio torto atsisakymo, yra vienas dalykas, kurio negalite praleisti: vieta.

Galų gale, jūs turite turėti kur draugai ir šeima susirinkti ir švęsti. Tačiau rasti tobulą vietą nėra lengva. Galima rinktis iš daugybės variantų, nesvarbu, ar ieškote stulbinančio tvarto, galvojate pasinaudoti sodybos nuomos paslaugomis, elegantiškos pobūvių salės, jaukaus restorano ar ramaus paplūdimio ruožo.

Taigi mes paprašėme kelių vestuvių planuotojų pasidalyti savo patarimais, kaip rasti jūsų svajonių vietą.

Pirmiausia pasikalbėkite su planuotoju

Taip, prieš pradėdami žiūrėti į erdves. Planuotojai yra daug geriau susipažinę su erdvės galimybėmis, išdėstymu, laiku ir daiktais, kurių jums reikės, kad ją iš tikrųjų tinkamai pasinaudotumėte.

Jei yra kūrybingas būdas padaryti jį unikaliu ar keistokas dėl erdvės, dėl kurios jūsų vizija gali būti sunkiai įgyvendinama, jūsų planuotojas tai žinos.

Pasirinkite vietą, kuri atitinka jūsų viziją

Tai gali atrodyti akivaizdu, tačiau ieškokite vietų, kurios atitinka jūsų turimą estetiką. Jei planuojate šiuolaikines vestuves, peržiūrėkite meno galerijas. Gerai suplanuotos restorano erdvės ar sandėliai. Kita vertus, vestuvės, kuriose yra daugiau natūralių elementų, puikiai dera su lauko vietomis, tokiomis kaip parkai, kiemai ir fermos.

Pasirinkus vietą, atitinkančią (ir patobulinančią) jūsų temą, jūsų vestuvės bus labiau susijusios su erdve.

Žinokite savo svečių sąrašą

Žinodami, kiek svečių tikitės pakviesti prieš eidami ieškoti vietų, galėsite sutaupyti daug nervų. Poros dažnai neįvertina, kiek žmonių pakvies (ar kiek jų tėvų norės pridėti), todėl pradėkite pokalbį iš anksto, kad žinotumėte, su kuo iš tikrųjų dirbate.

Tai taip pat padės suskaidyti biudžetą, nes kai kurios išlaidos labai priklauso nuo žmonių, kuriuos pakviečiate.

Prisiminkite savo biudžetą

Tai daugiau nei tik tai, kiek kainuos patalpos nuoma, nes vietos, kuriose yra maitinimo įstaigos (pvz., Viešbučiai), ims mokestį už lėkštę. Dekoras ir gėlių dizainas taip pat padidins išlaidas. Žinokite, koks yra jūsų bendras biudžetas, ir apytiksliai, kiek kainuos jūsų dizainas.

Jei pridėsite, kad be erdvės naudojimo išlaidų jūsų biudžetas išeis iš ribų, turėsite sumažinti savo dizainą arba pažvelgti į pigesnes erdves. Suskirstykite savo bendrą biudžetą pagal kategorijas, pirmenybę teikdami daugiau lėšų pardavėjams, kuriems teikiamas didesnis prioritetas.

Jei pirmiausia pasirinksite vietą ir suprasite, kad tai daugiau, nei turėjote skirti, tai bus įkalnė, siekiant išlaikyti biudžetą. kai dar turite įdarbinti keliolika kitų žmonių .

Apsvarstykite savo svečių patirtį

Jei kviečiate daug svečių iš miesto ar rengiate vestuves į paskirties vietą, ieškokite vietos, esančios netoli viešbučio. Ir nepamirškite apie jų patogumą patalpoje.

Didžiausia patalpos talpa dažnai nėra patogi erdvė, todėl paklauskite vietos, kiek žmonių jie gali patogiai patalpinti, ir kiek yra leidžiama pagal saugumo ir gaisro kodeksą.

Pagalvokite apie tai, kas įtraukta

Jei ieškote vietų, kuriose teikiamos visos paslaugos ir kai kuriose galite atsivežti savo pardavėjų ir dekoro, būtinai viską įkainokite.

Vieta, į kurią įeina stalai, kėdės ir patalynė, iš anksto gali kainuoti daugiau nei vieta, kur jums reikia išsinuomoti savo, tačiau turėtumėte gauti nuomos bendrovės įvertinimą, kad pamatytumėte, kaip jie palyginami, kai pridėjote kainą.

Ir atminkite, kad pridedamos nuomos prekės dažnai yra paprastesnės (balta patalynė, standartiniai stalo įrankiai, pokylių kėdės ir kt.). Todėl vis tiek gali tekti mokėti daugiau už tai, kad išsinuomotumėte geriau jūsų viziją atitinkančius daiktus.

Likite ištikimi sau

Įsibėgėjus„ Pinterest “vestuvėms, daugelis porų renkasi vietas pagal vestuvių, kurias jie pamėgo, stilių internete. Tačiau svarbu savęs paklausti, kas jums abiems, kaip porai, atrodo autentiška, ir pasirinkti erdvę bei dizainą, atspindintį tai, kas jūs esate.

Ir nepamirškite, kad nors vieta galėjo atrodyti nuostabiai su kita tema ar dizaino schema, ji gali būti ne pati geriausia jūsų drobė.

Straipsnis yra parengtas, vadovaujantis vestuviupartneris.lt informacija.

Paskutinės naujienos

Panašios naujienos