Plaukų šalinimo lazeriu procedūra sunaikina tik aktyvioje fazėje esančius plaukų folikulus, o tai sudaro apie 20-30% viso. Todėl reikia palaukti, kol „pabus“ kita plaukelių dalis, ir procedūrą pakartoti – maždaug po 1,5–2 mėnesių.
Norint pasiekti galutinį rezultatą, prireiks 6-10 seansų – priklausomai nuo zonos, hormonų lygio, plaukų storio ir spalvos bei folikulų gylio.
Svarbiausia, kad jau po pirmos plaukų šalinimo lazeriu Kaune procedūros pastebėsite reikšmingą rezultatą. Plaukai taps plonesni ir retesni, pradės augti daug lėčiau. Ir po kurso jie visiškai išnyks. Jūsų oda visada bus lygi, lygi ir graži!
Iš kokių alternatyvų galima rinktis?
Tarp populiariausių metodų yra plaukų šalinimas šugaringu (cukraus plaukų šalinimas), vaškavimas, elektro- ir fotoepiliacija, plaukų šalinimas lazeriu.
Vaškavimas ir cukravimas yra mechaninis plaukų šalinimas. Plaukų folikulai niekaip nepažeidžiami, todėl procedūrą reikia kartoti nuolat, maždaug kartą per 2-3 savaites.
Elektrolizės metu ant plauko šaknies taikoma nedidelė elektros iškrova. Metodas yra skausmingas ir labai lėtas, nes kiekvienas plaukas turi būti apdorojamas atskirai.
Fotoepiliacija sukelia folikulų mirtį veikiant šviesos bangoms. Technologijų trūkumas: sunaikinami toli gražu ne visi plaukų folikulai, gana sunku išgauti idealiai lygią odą.
Skirtingai nuo kitų metodų, plaukų šalinimas lazeriu greitai, patogiai ir beveik visam laikui pašalina plaukus.
Procedūros eiga
Pigmentas melaninas, esantis plauko svogūnėlyje, pritraukia ir kaupia lazerio šviesos energiją. Jis paverčiamas šilumine energija: folikulas įkaista ir suyra. Tai štai, šioje vietoje plaukai nebeaugs.
Šiuolaikinės lazerinės sistemos naudoja selektyvios fototermolizės principą. Jie pasirinko tokį šviesos bangos ilgį, kad lazeris paveiktų tik plaukų folikulus ir nepažeistų aplinkinių audinių – odos, kraujagyslių, limfmazgių.
Rubino ar diodo lazerį pasirinkti?
Kosmetologijoje naudojami įvairių tipų lazeriai – rubino, aleksandrito, diodo, neodimio, safyro ir kt.
Rubino lazeris, visų lazerių protėvis, veikia 694 nm gylyje. Šiuo metu kosmetologijoje jis praktiškai nenaudojamas.
Diodinio lazerio bangos ilgis yra 800-940 nm. Jis netgi gali veikti giliai esančius folikulus, dirbti su labai šviesiais plaukais ir įdegusia oda.
Lazerių yra daug, bet kad ir kurį lazerį pasirinktumėte, Sapphire efektyvumo požiūriu visada bus vienu žingsniu priekyje.
Kurso trukmė
Be to, jis turi aukštą impulsų dažnį (skirtingai nuo diodinio lazerio) – iki 10 Hz. Lazeris veikia labai greitai: pavyzdžiui, vos per 1 valandą gausite idealiai lygias kojas.
Jautrumo ir dirglumo lygis
Šaltinis: elektroepiliacija.lt