Trečiadienis, 17 rugpjūčio, 2022

Tiek dienines, tiek naktines užuolaidas paprasta priderinti

Naktinės ir dieninės užuolaidos – vienos iš elegantiškiausių langų uždangų, tinkančių tiek individualiuose namuose, tiek biuruose. Jos ne tik suteikia gerą apsaugą nuo saulės, užtikrina privatumą, bet ir papuošia interjerą. Skirtingi audiniai, kabinimo būdai ir valdymo technologijos – pasirinkimas itin platus. Taigi, ką verta žinoti kiekvienam, besidominčiam tokiomis priemonėmis, kad priimti sprendimą būtų paprasčiau?

Galimybė pritaikyti įvairių stilių interjere

Tiek dienines, tiek naktines užuolaidas paprasta priderinti skirtingo stiliaus interjere ir skirtingos paskirties kambariuose. Bene dažniausiai jos kabinamos svetainėje ir miegamajame, tačiau stilingai atrodo ir kitose erdvėse – virtuvėje, vaikų kambaryje ar net namų biure. Atsižvelgiant į tai, kur planuojama kabinti šias langų uždangas, priklauso ir jų dizaino pasirinkimas. Pavyzdžiui, klasikinio stiliaus svetainėje, kurioje dominuoja elegantiško stiliaus baldai, puikiai dera rusvos sunkesnio audinio naktinės ir baltos lengvai krentančios dieninės užuolaidos.

Lengvas kitų tekstilės gaminių derinimas

Neskaitant to, kad užuolaidas lengva pritaikyti įvairiuose interjeruose, prie jų paprasta derinti kitus tekstilės gaminius. Tam tinka tiek dekoratyvinių pagalvėlių užvalkalai, tiek lovatiesės.

Užuolaidų ilgis – svarbus dalykas renkantis

Tiek individualiuose namuose, tiek biuruose populiariausios išlieka ilgos, žemę siekiančios užuolaidos. Jos atrodo itin estetiškai ir patraukliai. Daugeliu atvejų tokios priemonės kabinamos svetainėje ir miegamajame, kur siekiama ypatingo jaukumo

Vertinantiems patogumą – automatiniai karnizai

Ir naktinės, ir dieninės užuolaidos gali būti kabinamos ne tik ant įprastų, bet ir automatinių karnizų. Pastarieji veikia itin tyliai, todėl netrikdo poilsio. Dėl išskirtinės gaminio sistemos audiniai patiria mažesnę trintį, todėl užtikrinamas jų ilgaamžiškumas.

Tokio tipo karnizai paprastai montuojami kuo arčiau lubų. Taip ne tik suteikiamas maksimalus komfortas, bet ir vizualiai praplečiama erdvė. Turintieji išmaniąją namų valdymo sistemą džiaugiasi ir dar didesniais privalumais. Karnizus galima užprogramuoti priklausomai nuo skirtingu paros metu į patalpas patenkančio natūralios šviesos kiekio. Taip tiek naktinės, tiek dieninės užuolaidos iškleidžiamos ir suskleidžiamos automatiškai.

Platų asortimentą atraskite internetinėje parduotuvėje „Regila.lt“.

Paskutinės naujienos

Panašios naujienos